Zakres usług

Programowanie robotów przemysłowych online i offline. Tworzenie aplikacji dla robotów. Programowanie narzędzi użytkowych.
Programowanie online

Programowanie online

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu robotyki przemysłowej. Programujemy oraz dostarczamy oprogramowanie do robotów marki: ABB, Kuka oraz Fanuc. Oferujemy również pomoc przy optymalizacji czasu cyklu oraz modernizacji istniejących zrobotyzowanych stacji.

Programowanie offline

Zajmujemy się także programowaniem robotów offline w takich programach jak Process Simulate, Robcad, KUKA Office Lite, ABB RobotStudio oraz Delmia. Zapewniamy również wsparcie zewnętrznym firmom przy realizacji projektów w powyższych środowiskach programistycznych.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współprace z firmami, które zajmują się programowaniem sterowników PLC, projektują stacje robocze, a także programują roboty przemysłowe. Swoją pomoc oferujemy zarówno przy projektach krajowych jak i zagranicznych.

O nas

O nas

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą, która swoich pracowników z długoletnim doświadczeniem angażuje w projekty na całym obszarze UE. Nasi klienci zawsze będą obsługiwani profesjonalnie tak, aby sprostać ich wymaganiom.

Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Albert Jacobs
Albert Jacobs
Founder & CEO
Tonya Garcia
Tonya Garcia
Account Manager
Linda Guthrie
Linda Guthrie
Business Development

Doświadczenie

Serdecznie zapraszamy do współpracy!