Programista sterowników PLC

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z branży automatyki i robotyki przemysłowej. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych i doświadczonych programistów, zaangażowanych w projekty na całym obszarze UE.

Programujemy oraz dostarczamy oprogramowanie do robotów marki: Siemens, Omron, Allen Bradley. Oferujemy również pomoc przy optymalizacji czasu cyklu oraz modernizacji istniejących stacji.

Zawsze profesjonalnie wykonujemy powierzone zadania z zastosowaniem najnowszych standardów w dziedzinie programowania i zarządzania. Kwalifikacje poszerzamy w certyfikowanych centrach szkoleniowych w Polsce i Niemczech.

Wymagania:

 • wykształcenie kierunkowe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
 • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk),
 • umiejętność programowania sterowników przemysłowych,
 • znajomość SCADA / HMI,
 • umiejętność pracy z dokumentacją techniczno-projektową,
 • znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych,
 • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
 • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę.

Mile widziane:

 • silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy,
 • prawo jazdy kat. B,
 • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji,
 • możliwość pracy w światowych koncernach samochodowych przy nowatorskich projektach,
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
 • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B (jednoosobowa działalność),
 • miłą atmosferę,
 • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@object3.pl.

 

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Object3 Sp. z o.o. Sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Object3 Sp. z o.o. sp.k. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Object3 Sp. z o.o. sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@object3.pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@object3.pl.